Ten test jest szczególnie dobry w wykrywaniu PCV lub innych arytmii.

Ten test jest szczególnie dobry w wykrywaniu PCV lub innych arytmii.

Są więc ciekawi, jak to smakuje, i stopniowo rozszerzają swoją paletę smakową.

Dbanie dzieci w kuchni

gotuję po szkole, głównie z dziećmi w wieku od sześciu do 11 lat. Oczywiście , nie możesz po prostu przekazać tych dzieci ostrych noży. Bezpieczeństwo kuchni jest ważną częścią programu nauczania.

Lesya mówi, że kiedy mamy osobiste zajęcia, nawet teraz z klasami wirtualnymi, nasza pierwsza klasa sesji zaczyna się od bezpieczeństwa kuchni. Nie ma znaczenia, czy jest to młody uczeń w pierwszej klasie, czy ktoś, kto jest w trzeciej klasie; Zawsze zaczyna się od bezpieczeństwa kuchni. To dla nas priorytet.

Kolejnym aspektem, którego uczymy, są techniki gotowania. I nawet z małymi dziećmi robią swoje siekanie, a kawałki ogórka będą zbyt duże, ale potem starsze dzieci, z większą praktyką, stają się bardziej precyzyjne.

Uczenie dzieci gotowania ich zestawów Przez całe życie lepszego jedzenia

Podstawowe techniki gotowania są tak ważną umiejętnością życiową dla dzieci. Kiedy gotujemy dla siebie, na ogół jemy trochę zdrowsze niż jeśli polegamy na wynos, fast food lub pakowanym i przygotowanym potrawom. Ale mamy całe pokolenie dorosłych, którzy dorastali bez ekspozycji na gotowanie, w wyniku czego nie mają zaufania do kuchni. Wpływa to na ich zdolność i chęć tworzenia zdrowych posiłków.

Mamy całe pokolenie dorosłych, którzy dorastali bez ekspozycji na gotowanie, w wyniku czego nie mają zaufania do kuchni.

i jak wskazuje Lesya, dzieci, dzieci W programie I Cook After School Dowiedz się o wiele więcej niż tylko gotowaniu. Oprócz gotowania mogą ćwiczyć uczenie się społeczne i emocjonalne, umiejętności funkcji wykonawczych, takie jak organizacja, planowanie, zarządzanie czasem i rozwiązywanie problemów. Dzieci nawet nie zdają sobie sprawy z tego, jak bardzo się uczą.

Gotowanie tworzy dużo pary

Gotowanie daje dzieciom rzeczywisty zastosowanie do rzeczy, których uczą się w szkole, Program Lesya jest zaprojektowany w celu wspierania tematów Steam: nauki, technologii, inżynierii, sztuki i matematyki. Jak zauważa, zgodnie z przepisem obejmuje wiele ułamków, wskaźników i innych operacji matematycznych. Kiedy tworzymy sos sałatkowy, łączymy kwas i olej, aby zrobić emulsję. Kiedy piec się, widzimy, jak przed nami dzieje się reakcje chemiczne. Lesya powiedziała, że ​​wykwalifikowany pedagog może znaleźć tak wiele sposobów łączenia gotowania z różnymi koncepcjami naukowymi.

Dowiemy się o grawitacji poprzez inżynierię idealnej spadku jajek. Tworzymy przewagi szlamu lub budujemy lodowiec lodów. Dowiadujesz się tyle, robiąc!

Biorąc naukę kuchenną online

Oczywiście przejście od instrukcji osobistej do uczenia się online stanowiło wyjątkowe wyzwania. Rodzice muszą upewnić się, że składniki i narzędzia są dostępne, a ktoś musi być pod ręką, aby nadzorować. Ale zespół dodał wsparcie, aby pomóc rodzinom poruszać się po wyzwaniach technicznych. Utrzymują również małe rozmiary klas, więc nikt nie przesuwa się przez pęknięcia.

Jednocześnie, przejście Virtual pozwoliło im rozszerzyć swój zasięg na systemy szkolne w całym kraju. I chociaż nie mogą rozwiązać problemów, z którymi zmagają się wszystkie systemy szkolne, takie jak nierówny dostęp do komputerów lub szerokopasmowy Internet, Lesya jest w stanie współpracować z systemami szkolnymi w celu dostosowania planowania, składników i przepisów, aby pomieścić to, co jest dostępne lub Dostępne dla różnych populacji.

Aby dowiedzieć się więcej o programach I ICOOKAFTHERSCHOOL.com. Możesz przeglądać filmy, arkusze robocze, a nawet pobierać i próbkować niektóre z najpopularniejszych przepisów, takie jak ich tęczowa pizza lub czekoladowe trufle.

O autorze

Monica Reinagel, MS, LD/N , CNS

Monica Reinagel jest certyfikowanym licencjonowanym dietetykiem, autorem i twórcą jednego z najbardziej rankingowych podcastów iTunes. Jej rada jest regularnie prezentowana w The Today Show, Dr. Oz, NPR i w wiodących krajach gazetach, czasopismach i stronach internetowych. Czy masz pytanie dotyczące odżywiania? Zadzwoń na linię Diva Diva Diva pod numer 443-961-6206. Twoje pytanie może być prezentowane w programie.

Kto jest twoim ulubionym narcyzem? Kim? Justin Bieber? Donald? A kto może zapomnieć Kanye? Imma pozwala ci skończyć, ale po pierwsze, co dokładnie czyni narcyz? Stawny psycholog wyjaśnia, Plus oferuje 10 wskazówek, jak zauważyć narcyz.

autor: Ellen Hendriksen, dr Savvy Psycholog 6 marca 2015 r Problemy na Safari. Jeśli chcesz wysłuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox.

Oprócz martwego rozdania kija selfie, znanego również jako „różdżka narcyzmu”, istnieje wiele wskazówek, z którymi masz do czynienia Narcyza. Dzisiaj omówimy funkcje narcystycznego zaburzenia osobowości, a także 10 prezentów, które masz do czynienia z narcyzem.

Kup teraz

jako Associate Amazon i stowarzyszenie zeroodporne, QDT zarabia Od kwalifikujących się zakupów.

Najważniejszą cechą narcyzmu jest wspaniała, co oznacza narcyza uważa, że ​​jest bardziej atrakcyjna, inteligentna i ważna niż inne. Wyolbrzymi swoje osiągnięcia i umiejętności i ma duże ego, często bez możliwości ich poparcia. Własne potrzeby narcyzmu zawsze są na pierwszym miejscu, a kiedy inni wyrażają potrzeby, uważa to za oznakę słabości. Może być hojna i korzystna przed kamerą (tylko dla podziwu – to nie jest autentyczne), ale zimno, gdy nikt nie patrzy.

Narcyza uważa również, że ma prawo – do szumu uwagi, gdy wchodzi po pokoju, do szacunku innych lub preferencyjnego leczenia. Czekanie na jego kolej jest torturami. Wykorzystanie stażysty lub obwinianie kelnera jest typowe. Jest ofiarą uprawnioną do lepszego i jest pogardliwy dla sukcesów innych

(patrz: Rant Kanye przeciwko Taylorowi Swiftowi, Rant Kanye przeciwko Beck, ogólnej osobowości Kanye … czy wyczuwam tutaj wzór?)

Ile z nich tam jest? Narcyści stanowią do 6,2% populacji, ale często wydaje się to bardziej, ponieważ często znajdują się w wysoce widocznych pozycjach władzy, przywództwa lub celebryty. Większość narcyzów to mężczyźni, ale kobiety stanowią około 25-50% tej kochającej się wiązki.

i jakie są nieszczęśliwą grupę: Narcyzm był powiązany ze wszystkim, od problemów związanych z zachowaniem dzieci po uzależnienie od ćwiczeń, nie wspominając o zwykłych podejrzanych o depresję i lęk.

Narcyza jest narcyzmem Jak pornografia: wiesz o tym, kiedy je widzisz. Ale są wskazówki; Oto 10 prezentów, które masz do czynienia z narcyzem:

Giveaway #1: Nazwia upuszczenie

Narcyza rzadko wspomina o innych ludzi, z wyjątkiem tego, że za coś obwiniają (pamiętaj stażystę i kelner?), czy wymienić upuszczenie. Dlaczego ten ostatni? Chcą się kojarzyć z mocą, pięknem lub sławą. I nie ogranicza się to do ludzi – prestiżowych instytucji, marek nazwisk i wyłącznych wydarzeń, które są wymienione przez narcyści z niewątpliwą częstotliwością.

Giveaway #2: Edytują selfies

Badanie z 2014 r. 1000 mężczyzn w całym kraju, którzy korzystają z mediów społecznościowych, stwierdziło, że osoby wysoko w narcyzmie zrobiły trzy rzeczy: ogólnie spędzili więcej czasu w mediach społecznościowych, opublikowali więcej selfie i edytowali swoje selfie, takie jak przycinanie niepochlebnych części, używanie filtrów lub za pomocą Photoshopa mianowanie.

Chociaż niekoniecznie jest zaskakujące, że robią to narcyści, po raz pierwszy badanie potwierdziło to, wbrew Meghan Trainor, nie tylko magazyny działające w Photoshopie.

Giveawway #3: Napompowują się i dewaluują innych

Narcyści stają się szczególnie gorzkie, jeśli wyczuwają, że nie zostali odpowiednio rozpoznani za ich talent, wydajność lub ogólną niesamowitość. W rezultacie istnieje wielu gorzkich narcyzów; Myślą, że ich czas, aby zabłysnąć, jest już dawno spóźniony i naprawdę zastanawiają się, dlaczego nie są na czerwonym dywanie lub na liście A.

Giveawway #4: Chcą być ubóstwy, ale nie przejmują się tym, czy nie obchodzi mnie to Lubisz je

Możesz nazwać narcyza a-dołkiem i nie przejmują się nimi. Ale powiedz im, że są proste lub nudne (a przynajmniej nie największe w historii) i będą szalone. Krytyka lub przegrana (cześć, Richard Sherman!) Pozostawia je pustymi, upokorzonymi i gniewnymi.

Giveaway #5: Potrzebują najlepszego wszystkiego

nalegającym na zobaczenie tylko „” Najlepszy ”lekarz, prawnik, trener osobisty lub fryzjerka. Pracując dla najbardziej prestiżowej firmy, prowadzenie najbardziej luksusowego samochodu, siedzący przy najlepszym stole restauracyjnym i udanie się do najgorętszego baru.

Strony

12next ›Ostatnie» Wszystkie treści są dla celów informacyjnych dla celów informacyjnych tylko. Ta treść nie zastępuje profesjonalnego osądu własnego dostawcy zdrowia psychicznego. Skonsultuj się z licencjonowanym specjalistą ds. Zdrowia psychicznego w celu uzyskania wszystkich indywidualnych pytań i problemów.

O autorze

Ellen Hendriksen, PhD

Dr. Ellen Hendriksen była gospodarzem podcastu Davvy Psychologologa w latach 2014–2019. Jest psychologiem klinicznym w Boston University’s Center for Lechiety and Powiązane zaburzenia (karta). Zdobyła doktorat. w UCLA i zakończyła szkolenie w Harvard Medical School. Jej naukowo oparte na naukowym podejściu o zerowym osądu jest regularnie prezentowane w Psychology, Scientific American, The Huffington Post i wielu innych mediach. Jej debiutancka książka, How to Being: Cicha swojego wewnętrznego krytyka i wznoszenie się powyżej lęku społecznego, została opublikowana w marcu 2018 r.

Subskrybuj Savvy Psychologa Podcast Spotify Google Stitcher

Get-Fit Guy waży najnowsze badania nad badaniami O tym, czy ćwiczenia są szkodliwe dla serca czy ciała, ile ćwiczeń jest za dużo i jak wiedzieć, czy twoje serce jest wystarczająco zdrowe do ćwiczeń. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Ben Greenfield Get-Fit Guy 29 października 2013 5-minutowy Readepisode #159 Play Pause Słuchaj Czy ćwiczenie jest złe dla twojego serca? Obecnie doświadczamy problemów z odtwarzaniem w Safari. Jeśli chcesz wysłuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox.

Ile ćwiczeń to za dużo?

Nie tylko nie musisz się odstraszać, ale powinieneś, ale powinieneś Właściwie pociesz się, że może sprawić, że będziesz żył dłużej. W odcinku jest dla ciebie złe?, Opisuję, w jaki sposób duże badanie wykazało regularne jogging, aby zwiększyć długość życia mężczyzn o 6,2 roku, a kobiety o 5,6 roku.

Nie tylko nie musisz być Odstraszony od ćwiczeń, ale powinieneś pocieszyć się faktem, że może to sprawić, że będziesz żył dłużej. Regularne jogging może zwiększyć długość życia mężczyzn o 6,2 roku i kobiet o 5,6 roku.

W tym samym odcinku porównuję ćwiczenia z spożyciem alkoholu, wskazując, że chociaż rzeczywiście istnieją znaczące badania, które można pokazać To, że zbyt dużo picia lub zbyt dużo biegania może być dla ciebie niebezpieczne, okazjonalny kieliszek czerwonego wina lub umiarkowane ilości joggingu wydają się znacznie przedłużyć twoje życie. Ostatecznie ćwiczenie ponad 90 minut dziennie wydaje się, że „prawo malejących zwrotów” wydaje się rozpocząć. W tym momencie nie robisz sobie żadnych dodatkowych korzyści. Zamiast tego ryzykujesz wspólnotem lub stresem serca, a po prostu nie ma sensu, chyba że jesteś profesjonalnym sportowcem, kulturystą lub naprawdę lubisz spędzać dużo czasu na siłowni.

Czy w odcinku możesz ćwiczyć za dużo?, Daję ci również kilka szybkich wskazówek, aby dowiedzieć się, czy przesadzasz, w tym:

Zawsze jesteś obolały lub często doznasz obrażeń. Masz problemy ze snem lub jesteś ciągle zmęczony. Twoje poranne spoczynkowe tętno staje się konsekwentnie wyższe. Zamiast tego poświęcasz rodzinę, pracę lub osobiste obowiązki. Jeśli kiedykolwiek zaangażowałeś się w znaczące, nadmierne lub uciążliwe ćwiczenia w przeszłości. Zaledwie 3 tygodnie temu poszedłem do lokalnego zakładu serca i przeszłem dwie procedury, które można łatwo wykonać w lokalnym szpitalu lub centrum serca. O ile lekarz nie zdiagnozował ci problemów z sercem, musisz pokryć większość kosztów za testy z kieszeni, ale mogą być warte spokoju dla ciebie.

Dwa testy to:

Elektrokardiogram ćwiczeń, znany również jako EKG naprężenia, który dostarcza informacji o tym, jak serce reaguje na wysiłek. Zazwyczaj obejmuje chodzenie po bieżni lub pedałowanie roweru stacjonarnego przy rosnącym poziomie trudności, podczas gdy monitorowane są aktywność elektryczna, tętno i ciśnienie krwi. Ten test jest szczególnie dobry w wykrywaniu PVC lub innych arytmii. Echokardiogram Echokardiogramu, który jest testem serca podobnym do promieniowania rentgenowskiego, ale bez promieniowania. Procedura wykorzystuje tę samą technologię, którą stosuje się do oceny zdrowia dziecka przed narodziną (aka, ultradźwięki). Ręczne urządzenie zwane przetwornikiem jest umieszczane na klatce piersiowej i przesyła fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości, które odbijają się od struktur serca, wytwarzając obrazy i dźwięki, które mogą być używane przez lekarza do wykrywania uszkodzenia serca, grubości ściany, wielkości serca, funkcji zaworu, funkcji zaworu lub znaczące blizny. Ten test pokaże tylko obszary poważnych szkód, a nie mniej znaczące, łagodne blizny z ćwiczeń wytrzymałościowych.

Chociaż z pewnością są bardziej wymyślone, droższe procedury, jeśli wykonasz te dwa testy, znajdziesz najwięcej tego, co musisz wiedzieć o swoim sercu. W moim przypadku okazało się, że rzeczywiście mam kilka nieprawidłowości elektrycznych, które wkradają się podczas ekstremalnych ćwiczeń, ale są niczym niezwykłym – i według lekarza serca, który nadzorował mój test, okazuje się, że to prawie wszyscy serce wszystkich Skaknie trochę, gdy osiągną bardzo wysoki poziom wysiłku.

Jeśli masz więcej pytań na temat tego, czy ćwiczenia są złe dla twojego serca, zostaw swoje komentarze, przemyślenia i pytania na Facebooku.com /Getfitguy!

Heart Health and Man Unjej obrazy dzięki uprzejmości Shutterstock.

Strony

«Pierwsze‹ Poprzedni12 Treści tutaj są tylko dla celów informacyjnych. Ta treść nie zastępuje profesjonalnego osądu własnego dostawcy służby zdrowia. Skonsultuj się z licencjonowanym pracownikiem służby zdrowia w sprawie wszystkich indywidualnych pytań i problemów.

O aut yourpillstore.comorze

Ben Greenfield

Ben Greenfield otrzymał tytuł licencjata i magistra z University of Idaho w dziedzinie nauki sportowej i ćwiczeń; Osobiste certyfikaty szkolenia oraz siły i kondycji od National Siła and Conditioning Association (NSCA); Certyfikacja żywienia sportowego z Międzynarodowego Towarzystwa Żywienia Sportowego (ISSN), zaawansowanego certyfikatu dopasowania rowerowego z Serotta. Ma ponad 11-letnie doświadczenie w trenowaniu profesjonalistów, kolegialnych i rekreacyjnych sportowców ze wszystkich sportów, a jako pomogło setkom klientów osiągnąć odchudzanie i sukces fitness.

Subskrybuj podcast Get-Fit Guy Spotify Google Stitcher

Jak możesz jeść zdrowo, gdy czas (i pieniądze) jest ciasny? : Część II obecnie doświadczamy problemów z odtwarzaniem na Safari.

Contents