Šī ir episka mēroga veselības krīze, ”sacīja Ferers.

Šī ir episka mēroga veselības krīze, ”sacīja Ferers.

Direktīva attiecas arī uz jebkuru apgabalu, kurā intensīvās terapijas nodaļas kapacitāte COVID-19 pacientu ārstēšanā ir zemāka.

Kāpēc ir nepieciešama skābekļa depo?

Tā kā Losandželosas slimnīcas rekordlielam skaitam COVID-19 pacientu nodrošina skābekli, dzīvību uzturošās gāzes piegādei nepieciešamās sistēmas un aprīkojums klīst.

Tas ir kļuvis tik slikti, ka Losandželosas apgabala amatpersonas brīdina paramediķus to saglabāt. Dažām slimnīcām ir jāaizkavē pacientu atbrīvošana, jo viņiem nav pietiekami daudz skābekļa aprīkojuma, lai nosūtītu viņiem mājās.

"Visi ir noraizējušies par to, kas notiks aptuveni nākamās nedēļas laikā," sacīja Ketija Čidestere, LA apgabala Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktore.

Skābekļa, kas veido 21% no Zemes gaisa, netrūkst. Taču COVID-19 bojā plaušas, un pacientiem tādos karstajos punktos kā Losandželosā bija nepieciešama liela tā koncentrācija. Tas ir uzsvēris infrastruktūru gāzes piegādei slimnīcām un to pacientiem.

Slodzi šajos apgabalos izraisa vairāki vāji posmi pandēmijas piegādes ķēdē. Dažās slimnīcās, kurās skābekli pievada pacientu istabām, lielais aukstā šķidrā skābekļa daudzums sasaldē tā piegādei nepieciešamo aprīkojumu, kas var bloķēt sistēmu.

Ir arī spiediens uz gan pārnēsājamo cilindru, kas satur skābekli, gan koncentratoru, kas izvelk skābekli no gaisa, pieejamību. Un dažos gadījumos pārdevēji, kas piegādā skābekli, ir cīnījušies, lai slimnīcās nogādātu pietiekami daudz gāzes. Pat deguna kanulām, caurulēm, ko izmanto skābekļa piegādei, tagad iet uz beigām.

Losandželosas veselības aprūpes infrastruktūras noslogojums varētu būt vēl sliktāks, ņemot vērā tagad ierasto ārstēšanu, kurā pacientiem tiek ievadīts skābekli, izmantojot lielas plūsmas deguna kanulas. Tas prasa vairāk gāzes, kas tiek sūknētas ar lielāku ātrumu nekā ar ventilatoriem.

"Es nezinu nevienu sistēmu, kas patiešām būtu iestatīta uz trīskāršu pacientu skaitu vai 10 reizes lielāku skābekļa piegādi," sacīja Čidesters. "Viņiem ir grūti sekot līdzi."

Daži novadi vēl nav piedzīvojuši ierobežotu skābekļa piegādi. Riversaidas apgabalā, piemēram, ceturtdien nebija nevienas slimnīcas, kas būtu iztērējis skābekli, sacīja Riversaidas universitātes veselības sistēmas sabiedrības veselības pārstāvis Hosē Arballo, jaunākais.

Uzticieties Welltone kvalitātei un autentiskumam — pieejams tikai Welltone oficiālajā vietnē .

Sanbernardino apgabala amatpersonas neseko skābekļa piegādes līmenim vietējās slimnīcās, sacīja pārstāvis Deivids Verts, kurš sacīja, ka tas nav viņu pienākums.

Lai gan gubernators Gevins Ņūsoms ir teicis, ka katra slimnīca ir atbildīga par paziņošanu, kad tā sasniedz "krīzes" režīmu, tiek izveidotas reģionālas sadarbības iniciatīvas, piemēram, skābekļa centrs, lai nodrošinātu, ka valsts un privātās struktūras sadarbojas, lai novērstu patiesu pārsvaru sistēma. Dienvidkalifornijas amatpersonas vēlas nodrošināt pietiekamu skābekļa padeves līmeni, jo reģionā joprojām ir straujš jaunu gadījumu skaits.

Sanbernardīno un Riversaidas apgabali kļuva par attiecīgi septīto un astoto apgabalu valstī, kurā šonedēļ pārsnieguši 200 000 COVID-19 gadījumu. Abos apgabalos bija nepieciešami aptuveni deviņi mēneši, lai savāktu 100 000 gadījumu, sasniedzot šo slieksni decembra sākumā. Apmēram mēneša laikā viņi šo kopējo summu vairāk nekā divas reizes palielināja.

Kalifornijas slimnīcas krīze padziļinās

Covid-19 pacientu uzņemšana intensīvās terapijas nodaļās visā štatā pēdējo divu nedēļu laikā ir palielinājusies par 22%, un sagaidāms, ka šis skaits pieaugs, ņemot vērā svētku pulcēšanās un ceļojumu ietekmi uz vīrusu pārnešanu.

Tikai Arizona ir augstāka par Kaliforniju attiecībā uz vienu iedzīvotāju.

Štata slimnīcas cenšas sagatavoties iespējai, ka tām varētu būt jāracionē aprūpe personāla un gultu trūkuma dēļ, un cer, ka viņiem šāda izvēle nebūs jāizdara.

Losandželosas apgabalā, kurā dzīvo aptuveni 10 miljoni iedzīvotāju, Dienvidkalifornijas metodistu slimnīca sasauca iekšējo šķirošanas grupu, kas katru dienu veic novērtējumus par “kritiski slimu pacientu smagumu, kas ļauj mums sadalīt resursus tiem, kam tas ir nepieciešams. lielākā daļa,” sacīja galvenais stratēģijas vadītājs Klifs Danielss.

Slimnīca neregulē aprūpi, "un mēs ceram, ka mēs tur nenokļūsim," sacīja Daniels.

Taču slimnīcas mājaslapā ievietotās vadlīnijas brīdina: “Ja pacients saslimst ārkārtīgi un viņam ir ļoti maz ticams, ka viņš savu slimību pārdzīvos (pat ar dzīvību glābjošu ārstēšanu), tad noteikti resursi… var tikt piešķirti citam pacientam, kuram ir lielāka iespēja izdzīvot."

Lēns temps: tikai 1% Kalifornijas iedzīvotāju ir imunizēti lēnas vakcīnas ieviešanas laikā

Vakcīna: puse Riversaidas apgabala slimnīcu darbinieku atsakās no Covid-19 vakcīnas

Uz ziemeļiem Santaklāras apgabala, kurā dzīvo aptuveni 2 miljoni iedzīvotāju, amatpersonas apgalvo, ka 100 inficēto cilvēku katru dienu nonāk slimnīcās.

"Un, lai cik tas būtu šausmīgi, tas varētu pasliktināties," sacīja Dr. Ahmads Kamals, apgabala Veselības aprūpes sistēmas sagatavotības direktors. “Mums nav bijušas situācijas, kad diviem cilvēkiem trūkst elpas un vienam cilvēkam ir ventilators. Mēs varētu tur nokļūt. ”

Varas iestādes aplēsušas, ka aptuveni 12% cilvēku, kuriem COVID-19 tests ir pozitīvs, iespējams, būs nepieciešama aprūpe slimnīcā.

"Šie skaitļi ir neparasti," sacīja Kalifornijas slimnīcu asociācijas prezidente un izpilddirektore Karmela Koila. "Mēs neizvairīsimies no šīs matemātikas. Mums ir vajadzīga valsts palīdzība.

Koils sacīja, ka štata amatpersonām vajadzētu arī ignorēt daudzu apgabalu veselības darbinieku lēmumus, kas neļauj atveseļotos koronavīrusa pacientus nogādāt kvalificētās aprūpes iestādēs, neskatoties uz bažām, ka viņi varētu izplatīt vīrusu.

"Nākamo nedēļu laikā nekoncentrējieties uz neko citu kā dzīvību glābšanu," sacīja Koils.

Losandželosas apgabalā, kurā katru dienu tiek reģistrēti vairāk nekā 200 nāves gadījumu, jaunu COVID-19 gadījumu skaits ir gandrīz divreiz lielāks nekā decembrī, paziņoja veselības aizsardzības amatpersonas.

Vairāk nekā 8000 cilvēku ir hospitalizēti ar Covid-19, no kuriem piektā daļa atrodas intensīvajā aprūpē, un vairāk nekā trešdaļu pieaugušo slimnīcu gultu aizņem vīrusa pacienti, sacīja apgabala sabiedrības veselības direktore Barbara Ferere.

"Šī ir episka mēroga veselības krīze," sacīja Ferers.

Associated Press un Kaiser Health News piedalījās šajā ziņojumā. Desert Sun reportiere Nikola Heidena stāsta par veselību Kalifornijā. Ar viņu var sazināties pa e-pastu Nicole.Hayden@desertsun.com vai (760) 778-4623. Sekojiet viņai Twitter @Nicole_A_Hayden.

Sākot ar pirmdienu, Nešvilā Mūzikas pilsētas centrā katru dienu tiks piedāvātas līdz 500 vakcinācijas pret koronavīrusu, kas tiek veiktas rindas kārtībā, un tā ir jaunākā stratēģija, lai līdz 1. maijam pusei pilsētas nogādātu vismaz vienu vakcīnas devu, paziņoja amatpersonas. ceturtdiena.

Mūzikas pilsētas centrs iepriekš noteica, ka iedzīvotājiem ir jāpiesakās, lai veiktu vakcināciju, taču pirmo reizi kopš vakcinācijas sākuma šonedēļ visas vizītes netika aizpildītas. Tukšas tikšanās izraisīja vakcinācijas sākšanu, sacīja Dr. Gill Wright, Nešvilas pagaidu veselības direktors.

"Mēs vēlamies, lai impulss būtu spēcīgs, cenšoties sasniegt 50% līdz pirmajam maijam," sacīja Raits.

Pastaigas vakcinācijas sāksies pulksten 9:00 un tiks piedāvātas katru dienu neatkarīgi no tā, vai noteiktā dienā ir pilnas vai nē.

Ieejas saņēmēji saņems pirmo Pfizer vakcīnas devu.

Lai gan jaunā politika paver logu tiem, kuriem nav ieplānota tikšanās, lielākā daļa Music City Center vakcināciju joprojām tiks veiktas tiem, kuriem ir iepriekšēja tikšanās.

Tikšanās laika rezervēšana vietnē covid19.nashville.gov vai zvanot pa tālruni 615-862-7777 joprojām ir labākais risinājums, lai garantētu, ka jebkurā dienā saņemsiet vakcīnas devu.

Šīs izmaiņas notiek, kad koronavīrusa uzliesmojums lēnām sarūk un palielinās vakcināciju skaits Nešvilā. Ceturtdien pilsēta ziņoja par aptuveni 1700 aktīvām infekcijām un iknedēļas pozitivitātes līmeni aptuveni 4,9%. Saskaņā ar Tenesī Veselības departamenta datiem aptuveni 35% Nešvilas iedzīvotāju līdz šim ir saņēmuši vismaz vienu vakcīnas devu.

Šī progresa dēļ pilsētas veselības aizsardzības amatpersonas turpina samazināt vīrusu piesardzības pasākumus visā pilsētā. Pilsēta līdz piektdienai atvieglos ietilpības ierobežojumus bāros, vakariņās, sporta zonās un lielos pasākumos. Amatpersonas arī paziņoja, ka Nešvilas gadatirgus sāks pakāpenisku COVID-19 pārplūdes patversmes slēgšanu , kas apkalpoja bezpajumtniekus. Patversmi paredzēts slēgt līdz 1. jūlijam.

Brets Kelmans ir Tenesijas veselības aprūpes reportieris. Viņu var sazināties pa tālruni 615-259-8287 vai brett.kelman@tennessean.com. Sekojiet viņam Twitter vietnē @brettkelman.

“Šī nedēļa koronavīrusā” ir iknedēļas sleja, kurā apkopoti Tenesī štata virsraksti par pandēmiju un Covid-19 vakcīnām. Ja nevari katru dienu sekot līdzi ātrās uzliesmojuma vīrusu jaunumiem, šī rubrika tevi pieķers.

Sešdesmit deviņi procenti Tenesijas balto, lauku, konservatīvo iedzīvotāju apgalvo, ka nevēlas vakcinēties pret koronavīrusu, liekot domāt, ka šis štats saskaras ar stāvu šķērsli vienā no tās lielākajiem demogrāfiskajiem rādītājiem, liecina štata valdības publiskotie jaunie aptaujas dati.

Šie jaunie rezultāti saskan ar daudzām citām aptaujām, kas veiktas visā valstī un liecina, ka republikāņi – un īpaši baltie lauku republikāņi – ir tie Amerikas iedzīvotāji, kuri, visticamāk, netiks vakcinēti.

Tā ir reāla problēma Tenesī. Ja labi paskatīsities apkārt un sākat skaitīt lauku republikāņus, jūs pamanīsit, ka mums ir diezgan daudz. Ja Tenesī nespēs pārvarēt vismaz daļu no šīs plaši izplatītās vilcināšanās, štatu gaida iespēja nākotnē, kad vīruss paliks nevakcinētās kabatās tās sarkanākajos apgabalos, inficējot un nogalinot vēl ilgi pēc tam, kad to vajadzēja apturēt.

Šonedēļ COVID-19: Apvienotās Karalistes variantā B.1.1.7 tagad ir 35% jauno Tenesī infekciju gadījumu

Šie jaunie aptaujas dati, ko savāca Designsensory Intelligence un pagājušajā nedēļā publicēja Tenesī Veselības departaments, aptaujāja 1045 Tenesī iedzīvotājus visos 95 apgabalos.

Rezultāti liecina, ka baltie, lauku, konservatīvie Tenesijas iedzīvotāji izteica vislielāko vilcināšanos par vakcīnu: 24% sacīja, ka nevēlas vakcinēties, bet ir gatavi pārskatīt, un 45% sacīja, ka nevēlas vakcinēties vai pārskatīt.

No visiem aptaujātajiem tikai neliels vairākums (52%) vēlējās vakcinēties. Neskatoties uz plaši izplatītajām bažām, ka minoritātes būtu piesardzīgas pret vakcīnu, vēlme ir lielāka melnādaino (65%) un latīņamerikāņu (68%) iedzīvotāju vidū, liecina rezultāti.

Aptaujas rezultāti liecina, ka tenesieši, kuri šaubās par vakcināciju, parasti ir noraizējušies par straujo vakcīnu izstrādes tempu vai arī nejūt nepieciešamību vakcinēties, jo viņi nebaidās no paša koronavīrusa.

No tiem, kuri nevēlas vakcinēties, tikai 14% teica, ka baidās no nāves no koronavīrusa, un 35% teica, ka baidās no nāves no vakcīnas. Koronavīrusa pandēmija ir nogalinājusi vismaz 565 000 amerikāņu, un tas ir nāvējošākais notikums mūžā.

"Es visu laiku veicu to bez simptomiem," saskaņā ar aptaujas rezultātiem teica kāds neidentificēts respondents. "Kāpēc man vajadzētu kaut ko ievietot savā ķermenī, lai novērstu to, par ko es neuztraucos?"

Johnson & Johnson apturēja, Pfizer var būt nepieciešams trešais šāviens

Lai gan aptaujas rezultāti ir atbaidoši, ir labas ziņas.

No aptuveni 6,8 miljoniem cilvēku, kuri saņēma J&J vakcīnu, tikai sešām sievietēm ziņots par asins recekļu veidošanos. Viena no šīm sievietēm, šķiet, dzīvo Austrumnešvilā, un , neskatoties uz asins recekļiem, viņa joprojām mudināja tenesiešus vakcinēties , liecina The Nashville Scene ziņojumi.

Visbeidzot, ja tāpat kā es jūs esat viens no daudzajiem tenesiešiem, kuri jau ir saņēmuši Pfizer vakcīnu, jums, iespējams, vajadzētu sagatavoties iespējamajam scenārijam, ka jums var būt nepieciešama trešā deva. Pfizer izpilddirektors Alberts Burla ceturtdien sacīja, ka vismaz daļēji vīrusa variantu dēļ, visticamāk, vakcīnas saņēmējiem gada laikā būs nepieciešama revakcinācija un, iespējams, ikgadēja vakcinācija, kas atšķiras no gripas vakcinācijas.

Laikraksts New York Times ziņoja , ka revakcinācijas vai ikgadējas vakcinācijas var būt nepieciešamas arī ar Moderna vai J&J vakcīnām .

Brets Kelmans ir Tenesijas veselības aprūpes reportieris. Viņu var sazināties pa tālruni 615-259-8287 vai brett.kelman@tennessean.com. Sekojiet viņam Twitter vietnē @brettkelman .

Kad līdz 1. maijam bija atlikušas mazāk nekā divas nedēļas, Raits sacīja, ka viņi cenšas sasniegt 40%. Džahangirs sacīja, ka joprojām uzskata, ka 50% mērķis ir iespējams, taču ierobežotā laikā tas var būt mazāk ticams.

Contents